Сiз сайттың ескi нұсқасында отырсыз. Жаңа нұсқасына ɵту үшiн келесiнi басыңыз

Ақмоладағы Сәкен Сейфуллиннің өмірі мен қызметі

2019 жылы 25 ақпанда гуманитарлық факультетте тарих ғылымдарының докторы, доцент Г.А.Алпыспаева және аға оқытушы, т.ғ.к. Ш.Н.Саяхимованың ұйымдастыруымен «Астана – Тәуелсіз Қазақстанның символы» студенттік ғылыми үйірмесінің «Ақмоладағы Сәкен Сейфуллиннің өмірі мен қызметі» атты кезекті отырысы өткізді.

Шара барысында Сәкен Сейфуллиннің Ақмола өңіріндегі өмірі мен қызметі жайлы  баяндама тыңдалды. Қазақ қоғамы және саяси қайраткердің өмірлік жолының маңызды кезеңі Ақмола қаласымен тығыз байланысты. Үйірме мүшелері энергетикалық факультетінің 1 курс студенті Д.Қалыбаева мен ВмШТ факультетінің 1 курс студенті К.Нурмахамбетова баяндамалар мен слайдтарды дайындаса, энергетика факультетінің 1 курс студенті Болат Данияров Сәкен Сейфуллиннің өмірі туралы қызықты деректер ұсынды.

Осындай шаралардың өтуі студенттердің ғылымға қызығушылығын қалыптастырып, студенттердің өз туған өлке тарихының танымын арттыруға ықпал етеді.